Apie Mane

Mano vardas Rimvydas, pavardė – Sadauskas. Kodėl tai sakau? Tam, kad pats nepamirščiau, kas esu ir iš kur aš kilęs. Nuo vaikystės, žvelgdamas pro kambario langą, matydavau atsiveriantį įprastą Lietuvišką peizažą: devynaukščiais apstatytas betono džiungles ir viena nuo kitos mažai kuo tesiskiriančias stovėjimo aikšteles. Galbūt dėl to mano širdis visuomet krypo į priešingą pusę: ne visai “Atgal į gamtą“, kaip sakė Žanas – Žakas Ruso, bet kažkur netoli to.

Turiu pasakyti, jog nesu tikras fotografas – profesionalas ir vargu ar čia išvysite už širdies stveriančios gamtinės fotografijos šedevrų. Taip gali retkarčiais nutikti ir tuomet tai bus ne dėl mano genialumo, bet labiau nepaisant mano netobulumo.

Šiame tinklaraštyje ketinu ne tik vaizduoti gamtą, bet ir rašyti apie ją. Tikroji tiesa, tikroji visa ko didybė niekuomet nesutilps į siaurus kalbos ir žodžių rėmus, tačiau manyje neretai sukyla įvairios mintys, kurias verkiant norisi išdalinti. Be to, kiekvienas tikrosios gamtos objektas – ištisa istorija, tik atvaizduota ne žodžiais, bet materija.

Kartais gamta pati apie save prabyla: per mane, Tave, per save pačią. Tikiuosi, jog čia galėsite tai patirti!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s